Kontakti

„Møller Auto Ventspils” Volkswagen centrs

Mūsu kontakti:

Zvaigžņu iela 11,
Ventspils, LV-3601
Servisa pieteikšana: +371 22025211,
+371 29541614
Vispārēja informācija +371 63623065
Rezerves daļas +371 20014170

e-pasts: ventspils@moller.lv

Darba laiks:

  • Pirmdienās – piektdienās 9.00 – 18.00
  • Sestdienās - slēgts
  • Svētdienās - slēgts

Serviss

  • Pirmdienās – piektdienās 9.00 – 18.00
  • Sestdienās - slēgts
  • Svētdienās - slēgts

Rekvizīti:

Moller Auto Ventspils SIA
Reģ. Nr. LV41203010445

Juridiskā adrese:

Zvaigžņu iela 11,
Ventspils, LV-3601, Latvija

Luminor Bank AS
Latvijas filiāle NDEALV2X
EUR: LV18NDEA0000083529838

Mūsu komanda

Komanda

Uvis Braunfelds

Mob. tālrunis:
+371 29262296

E-pasts:
Uvis.braunfelds@moller.lv

Izpilddirektors
Uvis Braunfelds
Arvis Kajaks

Mob. tālrunis:
+371 29461101

E-pasts:
Arvis.kajaks@moller.lv

Servisa vadītājs
Arvis Kajaks
Pārdošanas nodaļas vadītājs
Kristaps Feldmanis
Aldis Priekulis

Mob. tālrunis:
+371 29541614

E-pasts:
Aldis.priekulis@moller.lv

Servisa konsultants
Aldis Priekulis
Aldis Zvirgzdiņš

Mob. tālrunis:
+371 22025211

E-pasts:
Aldis.zvirgzdins@moller.lv

Servisa konsultants
Aldis Zvirgzdiņš
Martins Ivons

Mob. tālrunis:
+371 20014170

E-pasts:
Martins.ivons@moller.lv

Rezerves daļu konsultants
Martins Ivons
Artis Pujats

Mob. tālrunis:
+371 22516661

E-pasts:
Artis.pujats@moller.lv

Pārdošanas konsultants
Artis Pujats
Pārdošanas asistents
Raivis Zēbergs